szül. idő: 2007.11.13.

Hessin Tobias
Daragoj High and Migty
Daragoj Diamond Heart
Daragoj Golden Belle
Blues Singer's Berenice
Hilldamar The Way To Go
Daragoj Ladyday
Széphegyi-Szimat Justine
Snoopy Kid James
Budakalászi Szivárvány Filu
Snoopy Kid Almira
Pannonszépe Omega Star
Alistair Blyskavica
Lóti-Futi Dudi

 

Címek
 
 
  • MKSZ Hungária Junior Champion
  • Res. BOG
  • Salgótarján Szépe 2008.
  • Baby BIS III.
Egészség
 
 
  • Tenyészszemle (2009. Heves)
  • Képességvizsga (2009. Heves)
Munka
 
   
Kiállítási Eredmények
 
 
  • 2009.10.04. Komárom CACIB, nyílt osztály K2. Res.CAC (Kardos Vilmos)
  • 2009.10.02. Komárom CACIB, növendék osztály K1.CAC (Borsfai Csaba)
  • 2009.09.19. Budapest CAC, növendék osztály K1. CAC (Pozsonyi Anikó)
  • 2009.08.16. Budapest CAC, növendék osztály K1. CAC, HFGY, Res.BOG (Sonja Moncilovic Bognic SRB)
  • 2009.07.25. Debrecen Éjszakai CAC, növendék osztály K1. CAC (Borsfai Csaba)
  • 2009.06.21. Székesfehérvár CACIB, növendék osztály NJ. (Dr. Miklós Levente)
  • 2009.06.14. Kaposvár Vadászkutya CAC, növendék osztály K1. CAC (Lokodi Zsolt RO)
  • 2009.05.30. Budapest CAC, növendék osztály K1. CAC (Zoran Brankovich SRB)
  • 2009.05.16. Budapest CACIB, nyílt osztály K1. CAC, Res.CACIB (Jose Homem de Mello P)
  • 2009.05.02. Budapest CAC, növendék osztály, K1. CAC (Landi Éva)
  • 2009.04.19. Makó CAC, növendék osztály K2. Res.CAC (Hartmann György)
  • 2009.04.13. Szilvásvárad Vadászkutya CAC, növendék osztály K2. Res.CAC (Erwin Deutscher)
  • 2009.03.22. Kiskunfélegyháza CAC, növendék osztály K2. Res.CAC (Natasa Davidovic SB)
  • 2009.03.14. Budapest CAC, növendék osztály K1. CAC (Tátrai Péter)
  • 2008.11.08. Budapest CAC, fiatal osztály K1. HPJ (Dusan Paunovic)
  • 2008.10.19. Szentes CAC, fiatal osztály K2. (Nagy István)
  • 2008.10.11. Budapest CAC, fiatal osztály K1. HPJ (Pozsonyi Anikó)
  • 2008.10.03-05. Budapest Európakiállítás, fiatal osztály Kituno (Frank Kane GB)
  • 2008.09.20. Nyíregyháza CAC, fiatal osztály K3. (Erdos László)
  • 2008.09.14. Ózd CAC, fiatal osztály K3. (Erdos László)
  • 2008.09.07. Kecskemét CAC, fiatal osztály Kituno (Erdos László)
  • 2008.09.06. Mosonmagyaróvár CAC, fiatal osztály K2. (Landi Éva)
  • 2008.08.31. Debrecen CACIB, fiatal osztály NJ. (Balogh Zsuzsa)
  • 2008.08.30. Debrecen CACIB, fiatal osztály K3. (Eppel János)
  • 2008.08.23. Budapest CAC, fiatal osztály K1. HPJ (Evica Misic SB)
  • 2008.07.05. Pomáz CAC, kölyök osztály Nagyon ígéretes 1., Best puppy (Tátrai Péter)
  • 2008.06.22. Kaposvár Vadászkutya CAC, kölyök osztály Ígéretes (Eppel János)
  • 2008.05.04. Gyula CAC, baby osztály Nagyon ígéretes 1. (Sonja Mincilovic Bognic)
  • 2008.05.03. Budapest CAC, baby osztály Nagyon ígéretes 1. (Pozsonyi Anikó)
  • 2008.05.02. Salgótarján Tájjelegu kiállítás, baby osztály Nagyon ígéretes 1., Salgótarján Szépe 2008. (Tarján Annamária)
  • 2008.04.20. Sárvár CAC, baby osztály Nagyon ígéretes 1., Best baby (Borsfai Csaba)
  • 2008.04.06. Zalaegerszeg CAC, baby osztály Nagyon ígéretes 1., Best baby, BABY BIS III. (Eppel János, Kocsis László)
  • Nyíregyháza CAC, baby osztály Nagyon ígéretes 1., Best baby (Lokodí Zsolt RO)